HURTOWNIA ELEKTRYCZNA ONLINE

Opublikowano:

Hurtownia elektryczna online e-lektryczne.pl jest częścią Hurtowni Elektrycznej Elkond Sp. z o.o., która działa na rynku od 1991 roku, będąc jedną z największych Hurtowni Elektrotechnicznych w Regionie Podlaskim. Główna siedziba firmy mieści się w Białymstoku przy ul. Handlowej 6C, drugi punkt sprzedaży znajduje się na ulicy Towarowej 1, także w Białymstoku. Firma Elkond należy do Grupy El-plus.

Hurtownia Elkond obszarem swojej działalności obejmuje całą Polskę oraz kraje sąsiedzkie – Litwę, Białoruś oraz Ukrainę. Klientami są wykonawcy instalacji elektrycznych, przedsiębiorstwa, zakłady produkcyjne, hurtownie, sklepy, organy administracji państwowej i samorządowej oraz odbiorcy detaliczni.

W magazynach w bieżącej sprzedaży znajduje się ok. 45 000 pozycji materiałów elektrotechnicznych, począwszy od kabli i przewodów, poprzez aparaturę modułową, obudowy i rozdzielnice, osprzęt energetyczny, automatykę domową i przemysłową, osprzęt teleinformatyczny, słupy, oprawy oświetleniowe i źródła światła, a kończąc na narzędziach i różnego typu urządzeniach pomiarowych.

We współpracy z dostawcami organizowane są tzw. dni otwarte w Hurtowni, prezentacje, szkolenia produktowe dedykowane pracownikom hurtowi oraz klientom.

Hurtownia Elkond dysponuje własną flotą samochodową dostosowaną do różnorodnego tonażu i gabarytów dostaw, co pozwala na przewożenie towarów od małych, drobnych, aż do ładunków o wadze nawet do 18 ton. Daje to w rezultacie wysoką elastyczność i niezależność oraz możliwość dopasowania się do indywidualnych potrzeb Klienta.

Oprócz sprzedaży hurtowej i detalicznej organizujemy specjalistyczne szkolenia, przygotowujemy projekty i wyceny, a także na życzenie Klienta służymy fachową pomocą i doradztwem technicznym.

 

Elkond Centrala

15-399 Białystok

ul. Handlowa 6c

tel: 85 745 49 60

email: elkond@elkond.com.pl

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7 - 17

                            Sobota 8 - 14

Elkond Oddział

15-007 Białystok

ul. Towarowa 1

tel: 85 740 41 82

email: towarowa@elkond.com.pl

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 8 -16

Elkond Sklep Internetowy  e-lektryczne.pl

15-399 Białystok

ul. Handlowa 6c

tel: +48 571 268 712

tel: +48 512 256 072

email: sklep@e-lektryczne.pl

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 8 - 16

 

www.elkond.com.pl

www.e-lektryczne.pl